Opinie

Standard obiektu:
Ocena ogólna:
4.83 / 5
pokoje
łazienki
lokalizacja
jakość do ceny
obsługa
okolica
wyżywienie
zgodność z ofertą

Najnowsze opinie:

STANOWCZO ODRADZAM !!! W dniu wynajmu pojawiłam się na miejscu w Jastarni i tam się dowiedziałam, że niestety nie ma dla mnie zamówionego apartamentu. Ponieważ wpłaciłam wcześniej (w marcu) zaliczkę 340 zł, właściciel oddał mi 400 zł. (mając mnie z głowy). Zażądałam, aby nie zostawiał mnie w takiej sytuacji, ponieważ jechałam do Jastarni 5 godzin i miałam wracać z rodziną? Powiedział, że podzwoni do swoich znajomych i poszuka czegoś dla nas. Właścicielka (bardzo nieprzyjemna !) powiedziała, że to moja wina, bo powinnam do nich dzwonić. Ale po co, skoro odbyłam rozmowę sms-ową z właścicielem i wpłaciłam, zaliczkę za pobyt, który został potwierdzony. W rezultacie zostałam na lodzie z kwotą 400 zł i 4 - osobową rodziną w samochodzie pełnym walizek. Właściciel oczywiście nie oddzwonił. Pierwszy raz zdarzyła mi się tak przykra sytuacja! Dla mnie właściciele mają - 10 (minus dziesięć) punktów za zamieszanie w papierach i obsługę. Nie będę polecała tego obiektu nikomu!
avatar
KatarzynaM
Bardzo dobra cena jak za taki standard! Miejsce zadbane, czyste i wyposażone we wszystko co potrzeba. Właściciele bardzo mili i ogólnie atmosfera bardzo przyjazna. Lokalizacja też na plus, nie mam się do czego przyczepić!
avatar
Kurkaaa
Pokaż kolejne opinie

 

Galeria obiektu:

Opinie o obiekcie:

avatar

Schludne czyste pokoje, świeża pachnąca pościel oraz ręczniki. Bezkonfliktowi właściciele, przyjazna okolica. polecam na 100 %!
więcej

My na mapie:

Kontakt:

tel: 58 351 49 49

Mickiewicza 69

84-140 Jastarnia